1. Zakup usługi w Salonie e! Szymańska Edyta równoznaczny ze złożeniem przez Klienta oświadczenia, iż nie ma żadnych przeciwwskazań zdrowotnych do korzystania z usług oferowanych przez salon, poddaje się zabiegom z własnej, nieprzymuszonej woli oraz że zapoznał się z cennikiem i z niniejszym regulaminem i akceptuje jego warunki.
  Za ewentualne konsekwencje Klient będzie ponosił odpowiedzialność.
 2. Udostępnienie danych osobowych, numerów telefonów przez Klientów przy rejestracji jest równoznaczne ze zgodą na przetwarzanie danych przez salon fryzjerski e! Szymańska Edyta zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ.U. 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Powyższe dane służyć mogą tylko i wyłącznie do obsługi klienta i kontaktowania się w celu obsługi rezerwacji i układania terminarza salonu fryzjerskiego e! Szymańska Edyta.
 3. Osobom pod wpływem alkoholu i narkotyków zabrania się przebywania na terenie Salonu Fryzjerskiego e! Szymańska Edyta. Osoby takie oraz osoby zachowujące się niekulturalnie zostaną wyproszone z Salonu.
 4. Za przedmioty pozostawione na terenie Salonu e! Szymańska Edyta salon nie ponosi żadnej odpowiedzialności.
 5. Ceny zawarte w naszym cenniku i na stronie internetowej mogą ulec zmianie.
  Salon fryzjerski e! Szymańska Edyta nie ponosi odpowiedzialności za to, że klient nie zapoznał się z cennikiem salonu i usługami wchodzącymi w zamawiany pakiet usług.
 6. Gwarancja: każda usługa poprzedzona jest konsultacją z klientem i bez jego akceptacji nie może zostać dokonana. Jeśli w przeciągu 48 godzin od wyjścia z salonu Klient stwierdzi, że został popełniony błąd w usłudze, włosy źle się układają lub są źle ostrzyżone może zgłosić reklamację telefonicznie lub osobiście w salonie. Umawiany jest wtedy na konsultację w celu zdiagnozowania problemu i po uznaniu reklamacji zostanie dokonana bezpłatna poprawa strzyżenia, bez możliwości zwrotu pieniędzy.
  Gwarancja zostanie odrzucona w przypadku dokonania poprawek samodzielnie lub w innym salonie fryzjerskim.
 7. Osoby niepełnoletnie obsługiwane są tylko z prawnym opiekunem.
 8. Wszelkie zmiany w regulaminie i w cenniku zostaną niezwłocznie podane na stronie internetowej salonu.