Upięcia ślubne Lublin – ul. Narutowicza 27 | 20-004 | tel: 602 737 427

Godziny otwarcia: Pn-Pt: 8.00-19.00 | Sob: 9.00-15.00

Fryzura to jeden z najważniejszych elementów wizerunku panny młodej. Pozwala czuć się pewnie i pięknie w tym wyjątkowym dniu. Bez wątpienia upięcie ślubne powinno spójnie komponować się ze strojem i dodatkami, stanowić harmonijne dopełnienie całości. Nie może przeszkadzać ani ciążyć. Musi być na tyle trwałe i mocne, by przetrwać weselne szaleństwa na parkiecie, a jednocześnie na tyle wygodne i naturalne, by przyszła żona czuła się i wyglądała olśniewająco. Właśnie dlatego wykonanie fryzury ślubnej lepiej powierzyć profesjonaliście.

Większość panien młodych na długo przed ślubem wie, jak ma wyglądać to wyjątkowe wydarzenie. Mają w głowach swoje wymarzone suknie ślubne, upatrzone idealne buty, akcesoria. Nierzadko wcześniej zaplanowały makijaż i fryzurę. Nie każda jednak zdaje sobie sprawę z tego, że upięcie ślubne warto skonsultować ze stylistą przynajmniej kilka miesięcy przed wielkim dniem. Dlaczego tak wcześnie?

Włosy są różne: jedne gładkie i cienkie, inne grube i nieujarzmione, z tendencją do puszenia się i skręcania. Wcześniejsza wizyta w salonie sprawi, że dobry fryzjer będzie miał czas, by przyjrzeć się włosom. Oceni ich strukturę i kondycję. W razie potrzeby zaplanuje strzyżenie i koloryzację.

Tradycją stało się już zapuszczanie włosów przed ślubem. Trzeba jednak pamiętać, że podstawą każdej fryzury jest dobre cięcie, a na radykalne zmiany lepiej nie decydować się tuż przed ślubem. Dlatego lepiej pomyśleć o wszystkim zawczasu.

Kilka miesięcy to wystarczający okres, by zadbać o stan włosów. Wyniszczone niewłaściwą pielęgnacją i źle dobranymi kosmetykami nie prezentują się dobrze. Łamią się, wypadają, są matowe. Profesjonalny stylista podpowie, jak je odżywić i zregenerować, upora się z brakiem blasku, elastyczności. Poznaj ofertę także na strzyżenie damskie.

Wcześniejsza konsultacja (w naszej pracowni w Lublinie) pomoże też idealnie dopasować wybrane upięcie ślubne. Nawet jeśli do salonu zgłosisz się ze zdjęciem konkretnej fryzury, może okazać się, że trzeba ją odrobinę zmodyfikować. Czasami nie bierzemy pod uwagę istotnych szczegółów, które doświadczony fryzjer wychwyci w lot. Bywa, że mamy za mało albo za dużo włosów, by idealnie odwzorować upatrzone uczesanie. Zdarza się też, że upięcie nie pasuje do figury lub postury panny młodej, nie współgra z kupioną suknią albo nie pozwala na doczepienie dodatków, takich jak welon, diadem, wianek, korona, opaska itd.