ul. Narutowicza 19 | 20-004 Lublin | tel: 602 737 427

Godziny otwarcia: Pn-Pt: 8.00-20.00 | Sob: 9.00-15.00

Wybór odpowiedniego fryzjera nie jest tak łatwym zadaniem, jakby się mogło wydawać. Od wykonanego cięcia czy koloryzacji zależy nasz wygląd, samopoczucie i zadowolenie. Czy mieszkasz w Lublinie czy innym mieście istnieje zawsze parę kwestii, o których musisz pamiętać przed udaniem się na wizytę do salonu fryzjerskiego.

Warto pamiętać, aby do fryzjera nie warto wchodzić pod wpływem impulsu po prostu z ulicy. Nieprzemyślenie fryzury, jaką chcemy uzyskać może zmniejszyć szanse na to, że stylista trafi idealnie w nasze preferencje i gusta. Słabe przemyślenie nowej fryzury oznacza nierzadko konieczność chodzenia z niepodobającą się stylizacją przez długi czas, oczekując nawet kilka miesięcy na odrost włosów. Najlepszą opcją jest wcześniejsze przeglądniecie katalogu czy stron internetowych i wybranie odpowiadającej stylizacji. Pokazanie zdjęcia fryzjerowi (także w Lublinie) zwiększy szansę, iż z salonu fryzjerskiego wyjdziemy zadowoleni.

Przed wyborem fryzjera w Lublinie warto zwrócić uwagę na wnętrze gabinetu. Jeżeli fryzjerowi nie będzie przeszkadzać, że na podłodze leżą włosy poprzednich klientów, nie jest to dobry znak. Tak samo w przypadku, gdy fryzjer wyciera ręce w fartuch i nie myje ich przed przystąpieniem do strzyżenia kolejnego klienta. Na uwagę zasługują także narzędzia, którymi posługuje się stylista. Używanie tego samego grzebienia czy nożyczek do każdego klienta bez sterylizacji powinno także być dla nas alarmujące.

Poszukując dobrego fryzjera w Lublinie, który profesjonalnie zajmie się naszymi włosami z zachowaniem wszystkich zasad czystości i sztuki, warto udać się do salonu Edyty Szymańskiej zlokalizowanego przy ulicy Narutowicza. Styliści pracują tu z pasją, dokładając wszelkich starań o usatysfakcjonowanie klientów. Oferta salonu jest bardzo szeroka – znajduje się w niej strzyżenie zarostu, modelowanie dzienne, koloryzacja jednolita, wykonywanie sombre 3K, rozjaśnianie włosów, tonowanie oraz rytuały. Styliści wykonują ponadto upięcia artystyczne, ślubne, a także próbne.